Botoks na włosy – kiedy zastosować i jakie można uzyskać efekty?

Podczas codziennej pielęgnacji niewiele czasu poświęca się włosom. Najbardziej uwaga skupiona jest o zadbaniu o zdrowy wygląd skóry. Warto jednak pamiętać o tym, że włosy bez odpowiedniego odżywiania nie będą wyglądały tak, jakby się tego oczekiwało. Ich blask będzie powoli znikał i zaczną się problemy z łamliwością, wypadaniem, czy tez nadmiernym puszeniem.

Botoks na włosy – kiedy?

Jednym z zabiegów, który można wykonać w dobrym salonie fryzjerskim jest botoks na włosy. Polega on na wtłoczeniu we wszystkie struktury włosa składników odżywczych. Sięgnąć po ten zabieg warto po uprzedniej konsultacji z fryzjerem. Najczęściej jednak jest ona jedynie formalnością, ponieważ powody stojące za wykonaniem tego zabiegu są widoczne od zewnątrz. Mowa tutaj o wzrastającej łamliwości włosów, ich wypadaniu, matowieniu, a także puszeniu. Często włosy wyglądają jakby w ogóle nie były układane, mimo że tak nie jest. Widać również, że nie są zwarte. Przez to cały wygląd jest dość niechlujny.

Botoks na włosy – efekty

Wiemy już kiedy warto udać się do salonu w celu wykonania botoksu na włosy. Teraz warto sprawdzić jakich można spodziewać się efektów po tej kuracji. W salonie takim jak https://zarembasalony.pl/uslugi/pielegnacja/ efekty botoksu można zobaczyć na stronie internetowej, gdzie umieszczane są zdjęcia zadowolonych z usług klientek. Po zabiegu włosy są mocno odżywione, zdecydowanie bardziej miękkie, lśniące oraz wygładzone. Nie pozostaje ślad po puszeniu. Warto wiedzieć, że takimi efektami można cieszyć się znacznie dłużej niż do pierwszego mycia. W tym przypadku mowa o tygodniach z piękną fryzurą. Po botoksie na włosy warto wdrożyć również codzienną pielęgnację mającą na celu podtrzymanie i wydłużenie uzyskanych efektów. Dobrze jest więc zapytać fryzjera o sprawdzone kosmetyki, które będą poprawiały kondycję włosów na co dzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *