Herman Miller Aeron – wygodny fotel, funkcjonalne biuro

Fotel biurowy gwarantuje wygodną i komfortową pracę. Dzięki niemu pracownicy mogą bez przeszkód wykonywać swoje obowiązki służbowe. Sprawdźmy, jakie parametry powinno mieć siedzisko, by spełniło potrzeby użytkownika.

Komfortowy fotel do biura

Wielogodzinne siedzenie w jednej pozycji może przyczynić się do wystąpienia problemów z kręgosłupem. Szczególnie negatywnie wpływa na osoby, które na co dzień borykają się z bólem pleców. Poza tym nie sprzyja utrzymaniu prawidłowego krążenia. Nieodpowiedni fotel może nawet przyczynić się do spadku motywacji podwładnych. Otoczenie mocno wpływa bowiem na to, z jakim zapałem podchodzimy do pracy. Pracodawcy muszą zadbać, aby wyposażenie spełniało wszystkie wymogi i było dopasowane do potrzeb siedzących. Komfortowy fotel do biura powinien być uniwersalny – zaprojektowany w taki sposób, by oferował wygodę osobom o różnej budowie ciała. Dobrze, gdy siedzisko daje możliwość personalizacji, np. wysokości, podłokietników czy zagłówka. Bardzo ważne są użyte do produkcji materiały – powinny przepuszczać powietrze i chronić przed wilgocią. Gdzie znajdziemy taki fotel? Najlepiej poszukać u znanych producentów wyposażenia biurowego, takich jak Herman Miller.

Herman Miller Aeron – dlaczego jest tak wyjątkowy?

Spośród projektów marki Herman Miller jeden wyróżnia się najbardziej – Aeron. Herman Miller Aeron to siedzisko zaprojektowane już w 1994 roku i wielokrotnie modernizowane, aby jak najlepiej dostosować się do współczesnych wymogów. Fotel porusza się wraz z ciałem, płynnie przechodząc z jednej pozycji do drugiej. Herman Miller Aeron dostępny jest w trzech rozmiarach, dzięki czemu zapewnia podparcie osobom o różnej budowie ciała. Wszystkie warianty siedziska można dostać u autoryzowanego dealera marki, jak na przykład https://www.bakata.pl/kategoria-produktow/krzesla-biurowe/herman-miller-krzesla-biurowe/. Aeron świetnie sprawdzi się w każdym wnętrzu ze względu na uniwersalny design opierający się na stonowanych kolorach. To pozwala wykorzystać siedzisko w firmach o różnym profilu działalności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *