Krzesła Hay – w jakich stylizacjach wnętrz dobrze się odnajdą?

Jeżeli interesujesz się dekoracją wnętrz, z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, że każdy element Twojej przestrzeni gra w niej ważną rolę. Chcąc stworzyć wyjątkową aranżację, musisz zadbać o spójny wystrój. Wyjątkowa kolekcja krzeseł Hay pomoże Ci osiągnąć zamierzony efekt i przy okazji zapewnić sobie oraz domownikom komfort podczas wypoczynku. Dowiedz się więcej i zacznij przygodę z projektowaniem wnętrz.

Dom w stylu retro – wykorzystaj krzesła Hay

Styl retro inspiruje się minionymi epokami. Stwarza we wnętrzu klimat nostalgii za dawnymi czasami i pozwala wyróżnić się na tle popularnych dzisiaj nowoczesnych oraz futurystycznych aranżacji. Chcąc wykreować go w swoim domu, musisz przede wszystkim postawić na drewniane meble lub stonowane kolory kojarzące się z czasami PRLu. Z kolekcji krzeseł Hay wybierz więc proste i stylowe krzesła Soft Edge 10 lub Soft Edge 12. Możesz też uzupełnić zestaw stołkiem Soft Edge 72.

Krzesła Hay w nowoczesnym domu

Nowoczesność we wnętrzach objawia się manifestacją dwóch głównych cech. Są to prostota oraz funkcjonalność. Zatem meble w domu, który jest urządzony zgodnie z wytycznymi stylu nowoczesnego, będą nieskomplikowane, ale mimo to praktyczne. Odrzuć niepotrzebne zdobnictwo i odkryj piękno minimalizmu. W kolekcji krzeseł Hay wybierz natomiast AAC 12 Chair z ergonomicznym siedziskiem na solidnych drewnianych nóżkach. AAC 23 Chair także świetnie sprawdzi się w podobnej stylizacji.

Industrialne przestrzenie z krzesłami Hay

Ciekawym wyborem w stylizacji wnętrz jest styl industrialny. Zainspirowany jest on Ameryką z lat 50. Wówczas wielu artystów osiedlało się w pomieszczeniach, które pozostały po opuszczonych fabrykach. Chociaż to niezwykłe, w tej estetyce zaletą są rury wystające ze ściany czy prześwitujące cegły. Metaliczne kolory oraz czerń świetnie się tu odnajdą. Zajrzyj tutaj: https://www.bakata.pl/kategoria-produktow/krzesla/hay-krzesla/. Wśród tych krzeseł Hay znajdziesz model AAC 18 Chair, który doskonale pasuje do industrialnego wystroju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *