Wiedźmin, Far Cry, a może Diablo? W co warto pograć?

Seria „Wiedźmin”

„Wiedźmin” jest bazowany na książkach Andrzeja Sapkowskiego o tym samym tytule. Łowca potworów Geralt z Rivii został przeniesiony do komputerowego świata trzykrotnie. Każda z części jest jedną historią, ale można grać w każda z nich bez znajomości poprzedniej części. Mamy do dyspozycji otwarty świat i wiele zadań pobocznych. Do zadań m.in. należą: polowanie na potwory, rozwiązywanie spraw i walka. W tym świecie pojawiają się znane z książek postacie i potwory.
Jeżeli poszukujesz niezwykłej przygody na setki albo tysiące godzin, to „Wiedźmin” jest dla ciebie.

Seria „Far Cry”

„Far Cry” ma wiele odsłon, ale każda z nich jest strzelanką pierwszoosobową. W każdej części wcielamy się w jakąś postać i znajdujemy się w niebezpiecznym miejscu. Gra oferuje mnóstwo broni, misji pobocznych i poszukiwaniu różnych znalezisk. Każda z odsłon ma niezwykłą i ekscytującą fabułę.
Jeżeli szukasz niezapomnianej strzelanki na wiele godzin, wybierz jedną grę z serii „Far Cry”.

Seria „Diablo”

„Diablo” to kolejna seria gier, tym razem typu hack and slash. Gracz zdobywa kolejne poziomy, ulepsza postać i walczy z potworami. Każda z odsłon posiada fabułę i piękne krainy do zwiedzania, ale przeciwnicy, przedmioty i układy poziomów są losowe. Można tworzyć własna postać. W drugiej i trzeciej odsłonie jest dostępny tryb wieloosobowy/
Jeżeli szukać intrygującej gry typu hack and slash do samodzielnego przejścia lub z przyjaciółmi, to „Diablo” jest dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *