Gry wideo na zimowe wieczory – to warto wybrać

Seria „Five Night at Freddy’s”

„FNaF” jest połączeniem gier typu „wskaż i kliknij” oraz survival horroru. Stała się bardzo popularna dzięki swojej prostej, ale straszącej mechanice. Istnieje wiele odsłon, ale w prawie każdej z nich chodzi o przetrwanie nocy (od północy do 6 rano). Gracz jest atakowany przez animatroniki. Każdy z nich posiada inną mechanikę, a z każda nocą są coraz agresywniejsze. Niektóre części jak „FNaF: Sister Location” i „FNaF World” oferują inne mechaniki.
Jeżeli szukasz interesujące horroru, to jakakolwiek gra z serii „Five Night at Freddy’s” jest dla ciebie.

„Undertale”

„Undertale” jest grą fabularną o kilku zakończeniach. Gracz poznaje podziemny świat potworów i odkrywa jego sekrety. Zadaniem głównego bohatera jest powrót na powierzchnie. Po drodze poznaje wiele postaci o różnej osobowości, z którymi można wejść w różne interakcje. Gra potrafi być zabawna i wciągająca, a także może łamać czwarta ścianę. W zależności od ścieżki gra może być zabawna albo przerażająca.
Jeżeli poszukujesz interesującego RPG-a, to „Undertale” jest dla ciebie.

„The Elder Scrolls V: Skyrim”

Gra potocznie znana „Skyrim” jest jedna z najbardziej popularnych gier. Stanowi osobna historię, dlatego nie trzeba znać całej serii. Gracz ma możliwość personalizacji postaci i jej rozwoju. W grze pojawiają się umiejętności takie jak skradanie, kowalstwo czy rzucanie czarów. Zadania mogę być rozwiązane na więcej niż jeden sposób. Oprócz głównej fabuły istnieje wiele misji poboczny, które zależą od wybranej strony.
„Skyrim” jest bardzo długą grą dla osób, które potrzebują nieliniowej rozrywki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *