Gry pierwszoosobowe – poznaj tytuły warte uwagi

„Battlefield”

Gry z tej serii są pierwszoosobowymi strzelankami przeznaczonymi głównie do gry wieloosobowej. Każda z odsłon przedstawia inny konflikt zbrojny w innym miejscu i czasie, dlatego fabuła i postacie za każdym razem są inne.
Jeżeli poszukujesz strzelanki dla samodzielnej rozgrywki lub do pogrania z przyjaciółmi, to którakolwiek część „Battlefield” jest dla ciebie.

„Fallout”

„Fallout” to seria postapokaliptycznych komputerowych gier fabularnych. Roboty i inne futurystyczne wynalazki współistnieją z komputera i telefonami z lat 50. XX w. Każda seria zawiera otwarty świat i inna fabułę. Większość części jest przeznaczona do gry jednoosobowej z wyjątkiem Falllout 76.
Jeżeli uwielbiasz postapokaliptyczne klimaty i trudne wyzwania, którakolwiek z części jest dla ciebie.

„Subnautica”

„Subnautica” do niezwykła gra survivalowa i przygodowa. Z perspektywy pierwsza osobowej próbujemy przetrwać na planecie niemal całkowicie złożonej z oceanów. W głębinach znajduje się wiele dziwnych stworzeń, część z nich jest naprawdę niebezpieczna. Otwarty świat jest przerażający i piękny. Jeżeli wypełniamy fabułę, musimy znaleźć sposób na opuszczenie planety i powrót do domu.
Potrzebujesz niezwykłego survivalu w wodzie? „Subnautica” jest dla ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *